Sprzeciw Roberta Wardzały

NIE DLA ROZMONTOWANIA GRUPY AZOTY

Nie ma zgody na demontaż! Sprzeciwiam się rozmontowaniu Grupy Azoty i zniszczeniu tarnowskich zakładów. Dla mnie i wielu z nas, to nie jest tylko przedsiębiorstwo. To symbol trwałości i wspólnego dziedzictwa, integralna część naszej wspólnoty lokalnej i regionu.

Osobiste Związki Grupa Azoty to miejsce, które znam od zawsze. Moi rodzice tu pracowali, a ja sam uczęszczałem do szkoły współpracującej z Azotami. To związki, które pokazują, jak Grupa Azoty jest osadzona w codziennym życiu i historii wielu tarnowskich rodzin.

Wizytówka Miasta To nie tylko 'firma’. Grupa Azoty to wizytówka Tarnowa i regionu. To kluczowy element naszej lokalnej gospodarki i tożsamości. To miejsce, które zatrudnia i utrzymuje ponad dwa tysiące osób, będąc nieodzownym źródłem utrzymania dla wielu rodzin w okolicy.

Będę Bronił Grupy Azoty! Z pełnym zaangażowaniem będę bronił Grupy Azoty. Nie ma mowy o utracie tego, co jest tak ważne dla naszej społeczności. Wierzę, że wspólnie, ze zjednoczoną siłą i determinacją, możemy ocalić Grupę Azoty od niekorzystnych zmian.

Dołączcie do Walki! Wzywam Was, abyście dołączyli do mnie w tej wspólnej walce. Walce o zachowanie i ochronę Grupy Azoty, o przyszłość rodzin pracujących w zakładach i o trwały i dynamiczny rozwój Tarnowa i regionu.

#NieMaZgody na Utratę Wartości! Razem stwórzmy front obrony Grupy Azoty. Pokażmy, że nie ma zgody na utratę wartości, które są fundamentem naszej wspólnoty. Razem powiedzmy: #NieMaZgody!

Bądźmy w kontakcie

Formularz kontaktowy

Robert Wardzała – Kandydat do Sejmu RP
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI.