Konkrety Roberta Wardzały

Stan Drogowy w Bochni i regionie

Przejazd po wielu drogach, chodnikach i przejściach dla pieszych w naszym regionie często sprawia trudności. Bezpieczeństwo i komfort wszystkich mieszkańców to dla mnie priorytet. Dlatego podnoszę ten temat – niezbędne są konkretne inwestycje w infrastrukturę drogową!

Potrzeby Mieszkańców

Chcę podkreślić, jak ważne jest, aby każdy z nas mógł bezpiecznie i swobodnie przemieszczać się po drogach, chodnikach i przejściach. Poprawa tej sytuacji wpłynie na jakość życia każdego z nas.

Mój Plan dla Bochni i regionu

Każda miejscowość w naszym regionie powinna dysponować drogami, które są nie tylko nowoczesne, ale przede wszystkim bezpieczne dla wszystkich mieszkańców.

Apel do Was Zwracam się do Was z prośbą o wsparcie. Wspólnie, poprzez odpowiedzialne inwestycje w infrastrukturę drogową, możemy zbudować bezpieczne i przyjazne środowisko dla wszystkich mieszkańców Bochni i regionu. Liczę na Wasz głos i wsparcie w tej kwestii.

Bezpieczne Drogowe to Nasz Wspólny Cel! Działajmy razem, aby zapewnić bezpieczne i nowoczesne drogi dla Bochni i regionu. Wspólnie zbudujmy infrastrukturę, która posłuży nam wszystkim!

Bądźmy w kontakcie

Formularz kontaktowy

Robert Wardzała – Kandydat do Sejmu RP
KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI.